fbpx

Гарантія повернення коштів

Наша книга не є великою матеріальною цінністю. Нам важко уявити, що може спричинити вимогу повернення грошей з боку нашого покупця чи читача, але чудово знаємо, що бувають різні ситуації. Саме тому ми даємо Вам 100% гарантію повернення грошей за куплену у нас книгу. Нижче наводяться умови повернення грошей покупцю з нашого боку:

  1. Гарантія 100% повернення коштів за придбану у нас книгу (на веб-сайті  https://www.galinatrylis.com/) діє протягом 30 календарних днів з моменту надсилання книги на адресу покупця.
  2. Запит на повернення грошей має бути написаний покупцем в електронному вигляді та надіслано на адресу електронної пошти info@galinatrylis.com з тієї ж адреси, з якої було зроблено замовлення на придбання книги.
  3. У запиті про повернення грошей має бути зазначена наступна інформація: номер замовлення, дата отримання книги, причина відмови від покупки.
  4. До листа, що містить запит про повернення грошей, має бути додана сканована або фотокопія чека та/або платіжного доручення у разі переказу грошей через Банк, копія паспорта (сторінка із зазначенням ПІБ) покупця, який заявив про бажання повернути книгу.
  5. Заявнику буде надіслано листа, що містить згоду та інструкції щодо повернення книги. Після його отримання покупець, який заявив про повернення, повинен відправити книгу на адресу продавця тим самим методом, яким його було доставлено.
  6. Книга, що повертається, не повинна бути пошкоджена з вини покупця, повинна мати товарний вигляд і бути придатною до використання.
  7. Після отримання книги, що повертається, з дотриманням вищевказаних процедур, продавець зобов’язується повернути покупцеві гроші, отримані від нього за книгу протягом 10 банківських днів.
  8. Гроші повертаються покупцю поштовим переказом на його ім’я, зазначене у копії паспорта, надісланої раніше та на адресу доставки, з якої було надіслано книгу.
  9. Якщо оплату було зроблено з електронного гаманця, гроші повертаються на той же гаманець
  10. Якщо вищезазначені умови було порушено, гроші не повертаються.

Бажаємо Вам приємного читання та висловлюємо надію, що скористатися інструкціями. наведеними вище, Вам не схочеться!